Szkolenie z operatów wodnoprawnych

4 marca 2022

Z uwagi na zmieniające się akty prawne oraz sposób procedowania decyzji o pozwoleniu wodnoprawnym uznaliśmy za konieczne usystematyzowanie posiadanej już wiedzy, zaktualizowanie jej do obecnie obowiązujących przepisów oraz przedstawienie szczegółowego sposobu procedowania, a także dopełniania formalności.

W tym celu ma początku roku w siedzibie naszego biura odbyło się wewnętrzne szkolenie dotyczące sporządzania operatów wodnoprawnych oraz poszczególnych etapów uzyskiwania pozwolenia wodnoprawnego. W szkoleniu wzięła udział cała załoga SMP Projektanci.

Prowadzącym szkolenie był pracownik naszego biura – mgr inż. Dawid Żuchliński, który ma ogromne doświadczenie oraz wiedzę w zakresie operatów wodnoprawnych i zajmuje się koordynacją procesu ich powstawania w SMP.

Warto podkreślić, że operaty wodnoprawne stanowią bardzo ważną część projektów związanych z infrastrukturą drogową. W wielu inwestycjach wymogiem jest uzyskanie pozwolenia wodnoprawnego (w naszym biurze statystycznie konieczność taka występuje w ponad 90% inwestycji). Nasza firma zajmuje się kompleksowo operatami wodnoprawnymi od wielu lat i posiada rzetelną wiedzę oraz doświadczenie, które dzięki dobrej współpracy i znajomości procedur właściwych organów skutkuje sprawnym i szybkim wydaniem pozwoleń wodnoprawnych.

Designed by Blue Owl